Я професійно займаюсь музикою все життя.

У 2008 році я закінчив Київський Національний Університет Культури та Мистецтв, у класі професора Георгія Черненка. Також, на майстер-класах за кордоном, я навчався у таких «монстрів сцени», як Eric Moor та Marcin Jahr

Про мою роботу

На даний момент я працюю з такими чудовими артистами як: Євген Хмара, НЕНСІ, MamaRika, Hillsong Ukraine. В минулому мені пощастило працювати з такими виконавцями як Rowan Pattison trio, Олександр Малінін, Freak Power, Didier Marouani, LAUD, alyona alyona, Piano Flamenco Band та багатьма іншими.

Конкурси

Я багато разів брав участь у конкурсах, в більшості з яких займав призові місця: «МузТорг 2006», «Baltic Drummer's League 2007», «МузТорг 2007», «Roland V-Drums Contest 2010», «Modern Drummer Hero 2015»

Modern Drummer Hero 2015

В 2015 я зайняв призове місцу на конкурсі «Modern Drummer Hero 2015»

На міжнародному конкурсі «Modern Drummer Hero 2015» я отримав призове місце, в якому Шеннон Лето (Shannon Leto, 30 Seconds to Mars) високо оцінив мою гру, прокоментувавши зіграну композицію.

Мені сподобалося, що він (Олександр) дозволив пісні «дихати» та не перенавантажив партію своєю грою. При цьому він привніс свою індивідуальність.

Gaude Polonia

У 2020 році я став стипендіатом програми Міністра культури та національної спадщини Польщі «GAUDE POLONIA» і реалізував освітній проект для ударників під кураторством відомого польського барабанщика Krzysztof Gradziuk.

Мій підручник «Я_БАРАБАНЩИК. Суперметод гри на барабанах» вийшов польською мовою.

Школа гри на ударних інструментах «SKYSTICKS»

Сайт школи барабанщиків «SKYSTICKS»

Я є співзасновником та викладачем приватних курсів гри на ударних інструментах «SKYSTICKS». За понад 10 років наша школа-студія відкрила світ ударних дуже багатьом щасливчикам.


Підручник
#Я_барабанщик

Я є автором першого підручника з гри на ударних інструментах українською мовою «Я_БАРАБАНЩИК. Суперметод гри на барабанах» (вид. «Нова Книга», Вінниця, 2019)